Świąteczna Bitwa Gwiazd 2017

header

VIII ŚWIĄTECZNA BITWA GWIAZD!

 

Bitwa odbędzie się 10.12.2017 r. w godzinach od 8.00 do 13.00 na lodowisku Mentor Sport (Toruń, Szosa Chełmińska 177-181). Jak co roku będziemy pomagać osobom potrzebującym. W tym roku po raz kolejny gramy dla Hospicjum dla Dzieci “Nadzieja”.

Jak wziąć udział?
Wystarczy złożyć drużynę 3-6 osobową reprezentującą dowolny klub sportowy, zakład pracy, organizację, entuzjastów curlingu itd. Zgłaszać się należy przez formularz.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada. Liczba miejsc ograniczona – możemy przyjąć do turnieju tylko 16 drużyn!

Nigdy nie grałeś w curling?
Nic nie szkodzi. To świetna okazja, żeby spróbować i pobawić się grając w tę olimpijską dyscyplinę sportu, a przy okazji sprawić radość potrzebującym dzieciom. Zawodnicy TKC wraz z zaprzyjaźnionymi klubami pomogą Wam poznać tajniki curlingu. Aby zapoznać się z podstawowymi zasadami, jak i techniką wypuszczania kamieni, zapraszamy na trening przed turniejem (najprawdopodobniej sobota przed Bitwą, bliższe informacje wkrótce). Najlepiej zabrać ze sobą ciepłą i wygodną odzież (nie jeansy!) i buty na płaskiej podeszwie na zmianę, resztę sprzętu zapewnia klub.

Wpisowe
Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wpłata wpisowego od drużyny, które w całości przeznaczone będzie na cele statutowe Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”. Podczas zawodów na lodowisku obecny będzie przedstawiciel tej organizacji, u którego dokonujemy przekazania darowizny (wpisowego). Każdą drużynę prosimy o wsparcie Stowarzyszenia kwotą 200 zł. Na cztery osoby to niewiele, a dla dzieci to ogrom radości!

Jak uatrakcyjnić ten dzień?
Jeżeli jesteś sportowcem, przynieś swój sprzęt i pokaż go dzieciom, wspólne zdjęcie sprawi im dużo frajdy!
Możesz ufundować upominki – świąteczna paczka wywoła niejeden uśmiech na twarzy małych gości.
Weźcie ze sobą czapki św. Mikołaja oraz w miarę możliwości jednakowe drużynowe koszulki, świąteczne swetry.

Jak gramy?
System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości drużyn – podany w kolejnych komunikatach. Najprawdopodobniej będzie to podział na grupy, faza grupowa i finałowa. W meczu gramy dwa endy (partie gry).

Od organizatorów…
To już ósma Bitwa, w którym możemy pomóc potrzebującym dzieciom. Mamy nadzieję, że jak każda poprzednia edycja, ta będzie niezapomniana i najlepsza ze wszystkich, które były. Wspaniały dzień możemy stworzyć tylko z Waszą pomocą!

Dla zawodników i kibiców
Organizujemy bufet – kawą, herbatą, słodkościami i innymi przekąskami, loterię fantową oraz atrakcje dla dzieci. Przyjdź, zgraj, kibicuj i dobrze się baw!
Wzorem ubiegłych lat, prosimy o pomoc w zorganizowaniu bufetu, który uświetni ten dzień. Jeżeli pieczesz dobre ciasta, ciastka lub masz inne pomysły – prosimy o kontakt z organizatorami w celu ustalenia szczegółów.

Masz jakieś pytania?
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, prosimy o kontakt klub(at)curling.torun.pl;

Organizator
Toruński Klub Curlingowy