XII Świąteczna Bitwa Gwiazd zakończona!

Zrobiliśmy to po raz dwunasty! 🥰🥳

Gramy i pomagamy dzieciom z toruńskiego Hospicjum Nadzieja.

Dziś zebraliśmy dla Nich 8 840,63 zł i 5 eurocentów 🥰🤩! Dodatkowo, dzięki pracownikom firm: Norian Accounting Polska i Apteki Gemini oraz Markowi Malinowskiemu, mogliśmy przekazać dary rzeczowe o wartości ponad 1 800 zł.

Dziś pokazaliśmy, że pomimo trudnych czasów możemy i potrafimy dzielić się dobrem i zarażać radością. Jako Toruński Klub Curlingowy dziękujemy za przybycie, każdy uśmiech i wsparcie szczytnego celu. Gratulujemy również wygranym – drużynie Kuzynów! To do nich przez kolejny rok będzie należeć Przechodni Puchar Świątecznej Bitwy Gwiazd.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczestnikom, Panu Zdzisławowi Raczyńskiemu oraz Mentor Sport – lodowisko za użyczenie lodowiska.

Nie zapominajmy również o członkach Toruńskiego Klubu Curlingowego oraz ich rodzinach – ich zaangażowanie i praca charytatywna pozwala zorganizować takie wydarzenie.

Cieszy nas, że pojawiają się drużyny kolejny raz i pojawiają się nowe, które zostają z nami na dłużej. Staramy się, aby to było wydarzenie nas wszystkich – Gwiazd, ponieważ kto pomaga jest Gwiazdą! 🤩⭐

Pasja Dziergania baby Yoda był najdroższą licytacją w tym roku, dziękujemy 😉

Końcowa klasyfikacja:

 1. Kuzyni
 2. Archimedes
 3. One Sport
 4. ŁKS Curling Team
 5. Niezłe Aparaty
 6. Ino-pool Inowrocław
 7. Iskra Oldboys
 8. Matka i Ojcowie
 9. Rycerze Hardkoru
 10. Wściekły granit
 11. Piernikowe Pyry
 12. Prawy Ostry
 13. AKT
 14. Adiutor
 15. OK Tours
 16. Toruńscy Radni

Życzymy Wam wszystkiego dobrego i zdrowych świąt Bożego Narodzenia!,