TCC 2016 – zaproszenie

Drodzy curlerzy!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym turnieju curlingowym „TORUŃ CURLING CUP”. Spotkamy się w Toruniu już po raz dziewiąty, a po raz pierwszy pod zmienioną nazwą. Gospodarzem wydarzenia jest Toruński Klub Curlingowy.

Turniej odbędzie się w dniach: 23-25 września 2016 r., tradycyjnie na lodowisku Mentor Sport w Toruniu. W imprezie weźmie udział 16 drużyn – składy czteroosobowe, beż żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o płeć i wiek zawodników, zapraszamy również wózkowiczów. Unikalny w skali Polski system rozgrywek: najpierw eliminacje systemem triple knock-out w piątek i sobotę, następnie finały systemem pucharowym w niedzielę dla najlepszej ósemki. Każda z drużyn rozegra minimum cztery mecze. Wyniki na żywo oraz aktualna drabinka dostępne cały czas na softpeelr.com.

Opłata wpisowa wynosi 550 zł i obejmuje także udział czterech zawodników w piątkowej imprezie integracyjnej oraz sobotni grill przy lodowisku. Udział dodatkowych zawodników / osób towarzyszących w imprezie integracyjnej to koszt w wysokości 30 zł/osoba.

Na zgłoszenia drużyn chcących wziąć udział w zawodach czekamy do 7 sierpnia 2016 r. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji drużyn. Lista startowa zostanie ogłoszona do 9 sierpnia 2016.

***

Data: 23-25 września 2016
Miejsce: Lodowisko Mentor-Sport, ul. Szosa Chełmińska 177-181, Toruń
Liczba drużyn: 16
System rozgrywek: eliminacje triple knock-out, finały systemem pucharowym
Liczba gwarantowanych meczów: 4
Wpisowe: 550 zł

***

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie: www.curling.torun.pl/form-tcc2016

Zapraszamy do Torunia!


Więcej informacji: www.curling.torun.pl, facebook.com/TorunCurlingCup

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres: klub@curling.torun.pl.