Curlingowe Walentynki w międzynarodowym towarzystwie

yortBlisko trzydzieści osób wzięło udział w sobotnich „Curlingowych Walentynach” – imprezie zorganizowanej na lodowisku Mentor Sport przez Toruński Klub Curlingowy. Oby miało to przełożenie na zainteresowanie treningami…

– Cały czas promujemy naszą dyscyplinę wśród mieszkańców Torunia i regionu – mówi Bartosz Jakubowski, prezes klubu. – Postanowiliśmy wykorzystać fakt, że w niedzielę były popularne „walentynki” i zaproponowaliśmy nieco inne ich „świętowanie”. Frekwencja na treningu zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, bo nie spodziewaliśmy się aż tylu chętnych. Były to osoby w różnym wieku, mieszkające w Toruniu, powiecie, ale także gościliśmy parę warszawsko-austriacką. Można więc stwierdzić, że impreza miała charakter międzynarodowy. Mamy nadzieję, że niektórzy z naszych sobotnich gości „zakochali się” w curlingu i pojawią się na regularnych treningach.

Przypomnijmy, że Toruński Klub Curlingowy prowadzi zajęcia na lodowisku Mentor Sport przy Szosie Chełmińskiej 177-181 w soboty w godz. 21.30-24 oraz w niedziel w godz. 8-10.50.

Galerie zdjęć:

Facebook
ddtorun.pl

Materiał audio

Radio PiK