TCC 2019 – zaproszenie

Drodzy curlerzy!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym turnieju curlingowym „TORUŃ CURLING CUP”. Spotkamy się w Toruniu już po raz dwunasty. Gospodarzem wydarzenia jest Toruński Klub Curlingowy.

Turniej odbędzie się w dniach: 11-13 października 2019 r., tradycyjnie na lodowisku Mentor Sport w Toruniu. W imprezie weźmie udział 16 drużyn – składy czteroosobowe, beż żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o płeć i wiek zawodników, zapraszamy również wózkarzy. Unikalny w skali Polski system rozgrywek: najpierw eliminacje systemem triple knock-out (w piątek i sobotę), następnie finały systemem pucharowym (w niedzielę) dla najlepszej ósemki. Każda z drużyn rozegra minimum cztery mecze. Wyniki na żywo oraz aktualna drabinka dostępne w internecie.

Opłata wpisowa wynosi 650 zł i obejmuje także udział czterech zawodników w piątkowej imprezie integracyjnej. Udział dodatkowych zawodników / osób towarzyszących w imprezie integracyjnej to koszt w wysokości 30 zł/osoba.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie: www.curling.torun.pl/tcc19-form. Zapraszamy do szybkiego wypełniania, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń.

Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia.

***

Data: 11-13 pażdziernika 2019
Miejsce: Lodowisko Mentor-Sport, ul. Szosa Chełmińska 177-181, Toruń
Liczba drużyn: 16
System rozgrywek: eliminacje triple knock-out, finały systemem pucharowym
Liczba gwarantowanych meczów: 4
Wpisowe: 650 zł

***

Zapraszamy do Torunia!


Więcej informacji: www.curling.torun.pl, facebook.com/TorunCurlingCup

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres: klub@curling.torun.pl.