Toruń Europejskim Miastem Sportu 2019

TORUN EMS PL internet

 

Miło nam poinformować, że Toruń został wybrany Europejskim Miastem Sportu 2019. Jest to tytuł przyznawany dla miasta wyróżniającego się wysokim poziomem kultury fizycznej, propagującego zasady fair-play, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, budowaniem poczucia wspólnoty, włączenia społecznego poprzez sport oraz czerpania satysfakcji z uprawiania sportu. Są to wartości, o które bardzo zabiegamy w naszym klubie dlatego cieszymy się, że przyłożyliśmy, choćby małą, cegiełkę do zdobycia tego wyróżnienia. Gratulujemy toruńskim władzom i urzędnikom, którzy od wielu lat promują sportowy wizerunek naszego miasta.

Miasto Toruń regularnie wspiera nasz klub dotacjami na organizację turniejów, szkolenie i udział naszych zawodników we współzawodnictwie sportowym. My bierzemy udział w miejskich wydarzeniach promujących sport i zdrowy styl życia wśród mieszkańców Torunia. Jesteśmy gotowi na dalszą współpracę i nowe wyzwania w 2019 roku.