Świąteczna Bitwa Gwiazd 2018

Toruński Klub Curlingowy pragnie zaprosić wszystkich chętnych na charytatywny turniej IX Świąteczna Bitwa Gwiazd. Impreza odbędzie się 16 grudnia, w godzinach 8:00 – 13:00 na lodowisku Mentor Sport (Toruń, Szosa Chełmińska 177-181). W tym roku ponownie gramy dla Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”.

Jak wziąć udział?

Wystarczy złożyć drużynę 3-6 osobową (w jednym meczu grają 4 osoby), reprezentującą dowolny klub sportowy, zakład pracy, organizację, entuzjastów curlingu itd.

Zgłaszać się należy przez formularz po adresem: http://curling.torun.pl/sbg-zapisy/
Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia. Liczba miejsc ograniczona – możemy przyjąć do Turnieju tylko 16 drużyn! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nigdy nie grałeś w curling?

Nic nie szkodzi. To świetna okazja, żeby spróbować i pobawić się grając w tę olimpijską dyscyplinę sportu, a przy okazji sprawić radość potrzebującym dzieciom. Zawodnicy TKC wraz z zaprzyjaźnionymi klubami pomogą Wam poznać tajniki curlingu na treningu przed Bitwą (piątek, 14.12.).

Wpisowe
Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wpłata wpisowego od drużyny, które w całości przeznaczone będzie na cele statutowe Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”. Podczas zawodów na lodowisku obecny będzie przedstawiciel tej organizacji, u którego dokonujemy przekazania darowizny (wpisowego). Każdą drużynę prosimy o wsparcie Hospicjum kwotą 240 zł.
Na cztery osoby to niewiele, a dla dzieci to ogrom radości!

Jak gramy?

System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości drużyn – podamy go w kolejnych komunikatach. Najprawdopodobniej będzie to podział na grupy, faza grupowa i finałowa. W meczu gramy dwa endy (partie gry).

Jak uatrakcyjnić ten dzień?

Jeżeli jesteś sportowcem, przynieś swój sprzęt i pokaż go dzieciom, wspólne zdjęcie sprawi im dużo frajdy! Możesz ufundować upominki dla małych gości lub poszukać w domu i przekazać fanty na loterię.

Weźcie ze sobą czapki św. Mikołaja oraz w miarę możliwości jednakowe drużynowe koszulki.

Atrakcje
– zorganizujemy salę zabaw dla Waszych milusińskich, którzy zostaną pod opieką wykwalifikowanych instruktorów,

– będą licytacje i loteria fantowa,

– darmowy poczęstunek – ciasta, kawa, herbata.

Bufet
Wzorem ubiegłych lat, prosimy o pomoc w zorganizowaniu bufetu, który uświetni ten dzień. Jeżeli pieczesz dobre ciasta, ciastka lub masz inne pomysły – prosimy o kontakt z organizatorami w celu ustalenia szczegółów.

Od organizatorów…

To już dziewiąta Bitwa, w którym możemy pomóc potrzebującym dzieciom. Mamy nadzieję, że jak każda poprzednia edycja, ta będzie niezapomniana i najlepsza ze wszystkich, które były. Wspaniały dzień możemy stworzyć tylko z Waszą pomocą!

Świąteczna-Bitwa-Gwiazd-2018---A3-(WWW)

mentorsport_logo greenbottleseskabike-cafe