Ruszyły zapisy na X Świąteczną Bitwę Gwiazd

sbg-baner

Toruński Klub Curlingowy zaprasza wszystkich na jubileuszową edycję charytatywnego turnieju – X Świąteczna Bitwa Gwiazd. Impreza odbędzie się 15 grudnia, w godzinach 8:00 – 13:00 na lodowisku Mentor Sport (Toruń, Szosa Chełmińska 177-181).
Zagramy dla Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”, jak mamy to w zwyczaju od kilku lat.

Jak wziąć udział?

Złóżcie drużynę 3-6 osobową (w jednym meczu grają 4 osoby), reprezentującą dowolny klub sportowy, zakład pracy, organizację, entuzjastów curlingu, przyjaciół itd.
Zgłaszać się należy przez formularz
Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia.
Liczba miejsc ograniczona – możemy przyjąć do Turnieju tylko 16 drużyn! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nigdy nie grałeś w curling?
Nic nie szkodzi! Zawodnicy TKC wraz z zaprzyjaźnionymi klubami pomogą Wam poznać tajniki curlingu na treningu przed Bitwą (piątek, 13.12.).
To świetna okazja, żeby spróbować i pobawić się grając w tę olimpijską dyscyplinę sportu, a przy okazji sprawić radość potrzebującym dzieciom.

Wpisowe
Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wpłata wpisowego od drużyny, które w całości przeznaczone będzie na cele statutowe Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”.
Podczas zawodów na lodowisku obecny będzie przedstawiciel tej organizacji, któremu będziecie przekazywać darowiznę (wpisowe). Każdą drużynę prosimy o wsparcie Hospicjum kwotą 240 zł.
Na cztery osoby to niewiele, a dla dzieci to ogrom radości!

Jak gramy?
System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości drużyn – podamy go w kolejnych komunikatach. Najprawdopodobniej będzie to podział na grupy, faza grupowa i finałowa. W meczu gramy dwa endy (partie gry).

Jak uatrakcyjnić ten dzień?
Jeżeli jesteś sportowcem, przynieś swój sprzęt i pokaż go dzieciom, wspólne zdjęcie sprawi im dużo frajdy! Możesz przekazać upominki dla małych gości, ufundować główną nagrodę w loterii, przekazać przedmiot na licytację.
Weźcie ze sobą czapki św. Mikołaja oraz w miarę możliwości jednakowe drużynowe koszulki lub świąteczne swetry.

Atrakcje
– zorganizujemy salę zabaw dla Waszych milusińskich, którzy zostaną pod opieką wykwalifikowanych instruktorów,
– będą licytacje i loteria fantowa,
– darmowy poczęstunek – ciasta, kawa, herbata.

Bufet
Wzorem ubiegłych lat, prosimy o pomoc w zorganizowaniu bufetu, który uświetni ten dzień. Jeżeli pieczesz dobre ciasta, ciastka lub masz inne pomysły – prosimy o kontakt z organizatorami w celu ustalenia szczegółów.

Macie inne pomysły?
Zgłoście się do nas i pomóżcie udoskonalić ten dzień! To nasze wspólne święto!
Aktualnie szukamy:
– osób, które ufundują główną nagrodę w loterii, np. rower, głośnik, itp.,
– gastronomii, która zorganizuje ciepłe danie dla wszystkich uczestników zabawy,
– przedmiotów na licytację oraz fanty na loterię.

Od organizatorów…
W tym roku jest nasz jubileusz! Bez Was byśmy go nie mieli, bo jesteście główną składową naszego przedsięwzięcia. W tym dniu bawmy się razem, uśmiechajmy i pomagajmy. Już dziewięć razy pokazaliście, że macie wielkie serca i w każdym kolejnym roku pobijaliśmy nowe rekordy. Mamy nadzieję, że jak każda poprzednia edycja, ta będzie niezapomniana i najlepsza ze wszystkich, które były. Wspaniały dzień możemy stworzyć tylko z Waszą pomocą!